Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen erdemes elmenni...

12 hetesen erdemes elmenni 4d-s ultrahangra, voltatok ilyen koran, gondolom mar az is erdekes nem?

Figyelt kérdés
azt hallottam talana mar a nemet is latni nagyritkan
2009. márc. 15. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szio!!!én most vagyok a 34.hétben,s voltunk Kecskeméten! S amikor bejentkeztem,28hetesen,megkérdeztem mikor a legaktuálisabb,s azt mondta a direkt erre specializálodott UH-s doki,hogy a legjobb idő a 31-és 32.hét!!

s annyira alaposan átis nézte a babot,mert oda nemis a babamozi kedvéért mentünk--mert csak a mozi kedvéért hamarabb is lehet menni.....

2009. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 hetesen voltam! De nekem azt mondta ott a doki hogy lehet 12,20,30,37 úgy látszik mindenhol más!
2009. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tudod hogy hova akarsz menni akkor úgy is be kell jelentkezni akkor ott megmondják!
2009. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy érdemes! Már akkor is nagy élmény! Én 15 hetesen voltam először, de felejthetetlen volt, és már látszott hogy kisfiú!
2009. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hidd el érdemes elmenned, rendesen látni mindenét, nekünk folyamatosan ugrált, mocorgott, táncolt, integetett!!! aztán mikor megakarták nézni a nemét, leült törökülésbe és hirtelen ugrott nagyokat, de csak annyit tudtak mondani h 60-70% h kislány!

rettenetesen nagy élmény volt! én ma vagyok 16 hetes, de minél előbb elfogok menni a köv-re (bár mondták h akkor ha meglesz az afp) de utána azonnal irány az uh!!!


Képzeld nekem ma rúgott meg először!!! :-D


Boldog babavárást!!!!

2009. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
gratulalok az elsö rugihoz,2het mulva leszek 12 hetes alig varom hogy menjek mar.
2009. márc. 15. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem 12 és 18 hetesen volt genetikai uh-om, ezeket 4d gépen csinálta a doki, persze nagy élmény volt, meg hát sokkal jobban látni, és megnyugtató volt, hogy minden rendben volt a babával :-) Aztán 28 hetesen voltam még, az volt a legjobb!
2009. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam 12 hetesen, annyira jó volt látni. A nemét nem tudta megmondani, de akkor se bánom, mert élmény volt. Most meg a 20. hetire megyek és szintén 4D-re.

Menj csak el! A legjobb azt látni, hogy nagyon mozog, boxol pedig még semmit sem érzünk ebből.

19+3 hetes kismami

2009. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
SZia. Én is 10 hetes vagyok és nagyon gondolkodom rajta, hogy 12 hetesen elmegyek 4D-re. Hisz akkor is egy élmény lehet, ahogy itt a többiek leírták, és még a kis pöttöm belefér egészben a képbe mert még picike. :) Ha megteheted akkor szerintem se hagyd ki! :)
2009. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!