Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi ido mulva kaptatok meg...

Mennyi ido mulva kaptatok meg az elso havi tgyast, gyedet?

Figyelt kérdés
En a mult heten inteztem, mire szamithatok?
2011. máj. 25. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Március elején adtam be a papírokat, konkrétan április végén kaptam először Tgyást. A családit meg az egyszeri anyaságit viszont pár napon belül utalták.
2011. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kaptatok a tgyásról valamilyen papírt vagy honnan lehet tudni, hogy az igénylést elfogadták?
2011. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az elsőnél a cég intézte,akkor minden hónapban akkor jött a della,amikor kellett. Másodikkal már gyes-en voltam,majd a cég azt mondta,hogy mondjak le a gyes-ről,igényeljek t.gyás-t. Arról kaptam papírt,de az első utalás elhúzódott,mert a mák nem küldte el az igazolást,hogy nekem már nem folyósítanak gyes-t. Így a július elején született lányunk után t.gyás-t először csak szeptemberben kaptam. Hogy most mi lesz majd... nem tudom.

Ja,mikor elbírálják,akkor küldenek értesítést,meg is indokolják. (ha megkapjuk,akkor is van indoklás)


Üdv:2gyermekes,24heteske

2011. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!