Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvosz szerint 6hetes terhes...

Orvosz szerint 6hetes terhes vagyok, már most érzékeny a mellem, és néha olyan izomláz szerü érzés van a hasamalján, ez már normális ilyen korán?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen,normális. A vérbőség okozza ezt az érzést.

Később is lesznek majd fura új érzetek, ahogy tágulnak-nyúlnak a szalagok, máhizomzat stb... néha csak fura, néha kellemetlen, én sokszor paráztam hogy ez vajon normális-e :-) Aztán a másodiknál már nem, mert tudtam h kb mire számítsak, már ismerősek voltak a furcsaságok :-)

2011. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) igen nekem ez első terhesség, és még minden új nekem, főleg hogy azt hittem nem is lehet babám már, 2és fél évig nem jött:), és igy most nagyon aggódok hogy minden rendben legyen! pénteken megyek ultrahangra 6hetesen már fog esetleg többet látni mint egy 5mm res petezsákot mint 1héttel ezelött?
2011. máj. 25. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:

biztos h többet fog látni :-9

én 7 és 8 hetesen voltam, akkor már volt szívhang is, hát persze potyogtak a könnyeim is.

Ne aggódj, veletek is minden rendben lesz, csak ne parázz, mindig csakazon járjon az eszed hogy mit szeretnél, ne pedig azon hogy mit nem, vagy h mitől félsz... Nyugi. Nem véletlen, hogy most akart jönni ez a pindur hozzád :-)

Majd ha lesz kedved írd meg hogy mizu veletek...

2011. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ma voltam ultrahangon, orvos szerint 6hetes vagyok, 10mm a petezsák, benne szikhólyag, embrió még nem látszódik, 2hét mulva kell visszamennem, akkor már mit fog látni? és normális ez a 6.héten?
2011. máj. 27. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen jó, két hét múlva (ha minden igaz, márpedig miért ne lenne így :-D) már biztos szívhangot is fogtok hallani.
2011. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!