Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lehet elhinni az...

Mennyire lehet elhinni az orvosnak, hogy 5 hetes vagyok, ha csak kézzel vizsgált meg? Elküldött természetesen ultrahangra, de előtte megvizsgált szimplán, és ezt mondta.

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó menstruációtól számolják a terhességet,így abból számolt,és a manuális vizsgálattal pedig "csak"azt állapította meg,h valóban terhes vagy.
2011. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha "öreg róka" akkor nyugodtan hihetsz neki.Meg gondolom mondtad, hogy mikor volt meg utoljára, az alapján is számolgatott.

Gondolj bele hány terhességet kísérhetett már végig, tuti tudja mit beszél:)

2011. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor én mentem hozzá ,hogy terhes vagyok,plusz csináljon rákszűrést,alig,hogy hozzákezdett a vizsgálathoz,már mondta is,hogy tényleg baba van:)És ha mondtad neki az utolsó menstruációdat akkor tényleg hihetsz neki!
2011. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából, hozzátettem azt is, hogy nem normális menstruációm volt ,hanem kevesebb és rövidebb ideig is tartott, plusz hozzátettem ,hogy nem szeretnék kifutni a 12 hetes korból, ás ekkor mondta, hogy annyi még biztos nem vagyok.
2011. máj. 26. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha abortuszt akarsz,akkor hamarabb el kell kezdened az utánajárást,ismerősöm a 10ik hétig kapott haladékot,mert utána már késő!
2011. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!