Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden nap hasonlóan érzékenye...

Minden nap hasonlóan érzékenyek a mmeitek?

Figyelt kérdés

Korai terhességnél, akinek érzékeny a melle, annak van úgy hogy az egyik nap kevésbé, a másik nap meg jobban érzékeny?


köszi


2011. máj. 27. 17:10
 1/8 A kérdező kommentje:

jól eolírtam a címet bocsi. :)

Melleiteket akartam írni

2011. máj. 27. 17:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Se nekem sem a tesómnak(egyszerre várunk babát!még az elején vagyunk)semmi!!!tünetünk nincs!:)Az elmaradt menszeszt kivéve!:)
2011. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is gondoltam volna, hogy baba van a dologban amikor olyan belső cicifájdalmam volt, hogy már nem bírtam hason aludni. Már készültem orvoshoz, mert azt hittem baj van, azért fájnak nagyon. Ez nekem hétről hétre erősödött és elkezdett mindkét oldalt (kívül és belül is) iszonyatosan fájni, aztán a mellbimbóim is. A melleim nagyon sötétek lettek és nagyon eresek azóta is. Most 7 hetesek vagyunk, még mindig fáj de váltakozó minden nap, napszakban és néha nagyon viszket is. Amikor megyek aludni akkor a legrosszabb, mert oldalt is nyomom.
2011. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

CSatlakozom az elottem szolohoz. Mi is most vagyunk a 7. hetben es a melleim rettenetesen fajnak, nap kozben is es ejszaka is.

Egyetertek mindazzal amit az elozo leirt hasonloak a tunetek. Nagyon erzekenyek az erintesre es ha oltozkodom es hozzaerek veletlenul akkor is fajnak..

Jo babazast.

2011. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6.hétben vagyok és nekem változó van hogy nagyon érzékeny, van hogy szinte semmi!!
2011. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sumergo ***** válasza:

A 7. hét környékén hasonlóan extra érzékenyek voltak a melleim. Később ez elmúlt, de néhanap most is fáj belül a mellem.

16+4 hkm

2011. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5. hétben járok, és fáj nagyon, meg viszket meg elég eres, meg a derekam, de ennyi. Napközben nem fáj annyira, de estére annyira, hogy nem tudok aludni sem:(:)

Boldog Babavárást és Babázást mindenkinek!!!!:)))

2011. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Nekem pl ma este úgy fájt a derekem, hogy 3 órától szinte aludni sem tudok. (jól kezdődik...)

Mellem meg inkább kívülről fáj, van hogy kevésbé van hogy jobban. :)

5 hetes vagyok még csak...

2011. máj. 28. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!