Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgásokat hogy kell...

Magzatmozgásokat hogy kell számolni? Mi számít 1-nek? Mennyinek kell lennie? 32. hétben járok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Fő étkezés után 1 órával az egyik oldaladra fordulsz, és a kezed a hasadra teszed. Minden mozdulatát számold, a csuklást ne, egy órán keresztül. Ebben a korban még van elég helye, 60 körülit is mozoghat, vagy még többet, de ha lusta akkor lehet 30 körüli is. Mindennap ugyan abban az időpontban kell számolni.
2011. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem így van.Reggel 6 és este 18 között kell 20 mozgásnak meglennie.Csak a nagyobb mozgások számítanak.Ha mondjuk 2 percig mozog egyfolytában akkor az egynek számít de ha leáll fél percre és azután kezdi újra akkor az már új mozgásnak tekintjük.Nálunk így van.Kaptam egy táblázatot és amikor megvan a 20 mozgás pl. délután 3kor akkor oda teszek egy x-et.
2011. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. máj. 28. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A 36. héttől kórházban voltam, ott így kellett. :)

2011. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!