Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van rá esélyem, hogy végig...

Van rá esélyem, hogy végig kihordjam a Babám, s minden rendben legyen, ha a 18. héten az UH azt mutatta, hogy a méhlepény fedi a méhszájat? A pihenés azt jelenti, h folyamatosan ágyban legyek, vagy csak a megterhelésektől kell óvnom magam?

Figyelt kérdés
2008. febr. 19. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A méhlepény még felhúzódhat. Nekem a 19 héten elérte a méhszájat, a 25 héten már 7 cm-rel volt fentebb. A Babót gond nélkül kihordhatod. Ha pihenést javasolt a dokid, akkor sokat kell feküdnöd!!!

Ha nem fog változni a méhlepényed szülésig, akkor számíthatsz császármetszésre.

A lényeg, hogy ne aggódj, még sok időd van szülésig. Pihenj, felpóckolt lábbal, többet nem tehetsz.

2008. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,szükségem van az ilyen megerősítésekre!:-)
2008. febr. 19. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A méhlepény a legtöbb esetben felhúzódik,de addig is sok pihi,hogy pontosan mennyire, azt a doki tudja megmondani,de semmiképp ne emelgess, és meglátod nem lesz semmi baj, sok nő van így a terhessége közben,és feljebb húzódik,nem lesz gond.Vigyázz magatokra,és gratulálok a babóhoz!
2008. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A pihenést mindenképpen tartsd be! Ez valóban nagyon fontos, nekem az elején rögtön azt mondták, hogy szigorú fekvés... durva vérzés miatt... és én éjjel nappal feküdtem, csak zuhanyozni mentem és wcre. Nagyon nehéz volt, mert már 4 nap után alig bírtam, unalom és hátfájás miatt. Próbálj meg aludni, vagy ha fennt bírsz maradni, ha nem vagy álmoska akkor olvasni, jó ötlet a régi tetrisz.. :) (nekem bevállt)

rejtvény.. ha megoldható akkor netezz az ágyból :) ha nem akkor mondjuk fotelben feltett lábbal.. én is erre szoktam rá :) egy nagy nyújtófaméretű vagy inkább rajztábla méretű táblát támasztok a fotel karja és az íróasztal közzé, és így azon van rajta a billentyűzet meg az egér.. :) Kényelmes.. :) Vagy próbálj gyöngyöt fűzni, vagy ágyban varrni, babanaplót készíteni vétel helyett.. :)

Nah remélem tudsz válogatni a teendők között.

Kitartás!!!! 23 hetes kismami

2008. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!