Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik magzatvédő vitamin nem...

Melyik magzatvédő vitamin nem okoz székrekedést?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok terhes, csak próbálkozunk, de szeretnék már valamilyen magzatvédő vitamint szedni, de nekem az Elevit székrekedést okoz, ezért folyamatosan nem is szedem, csak pár napig, aztán pár napig megint nem stb.
2009. márc. 17. 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az Elevittől voltam rosszul -pufafdás, székrekedés-, éa Femibiontól semmi bajom nem volt. Igaz egy kicsit drágább is.

Szia

2009. márc. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A Gravida is székrekedést okoz, de a többi is , mert mindben van vas, az pedig ilyen..... De azért szerintem szedd, csak próbálkozz mellette joghurttal, aszalt gyümölccsel. Az aszalt szilva csodákra képes, én is azzal próbálkoztam, csak sajnos annyira utálom az ízét, hogy feladtam.

19+5 napos kismami

2009. márc. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Javaslom a dr. Lenkei Gábor féle vitaminokat. Én az alap csomagot szedtem szinte végig, az első időkben nem mert sajnos nem ismertem. Egy hónapig minden nap bevettem egy csomagot, majd utána már 36 óránként. Gyönyörű egészséges babám lett, igaz mellette még magnéziumot is kellett szednem, de nekem minden reggel volt székletem, amit felkeltem és nem volt székrekedésem. A magnézium helyreállítja és a sok folyadék!! Szoptatás alatt is szedtem a Lenkeit és nagyon jó, sok tejem is volt!
2009. márc. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én Hipp Natalt ittam, és sose volt gondom a székrekedéssel.Csak amikor abbahagytam a vitaminital ivását,na akkor rögtön jelentkezett a székrekedés.De ahogy ittam tovább azonnal visszaált a régi rend.

Boldog bababvárást neked.

2009. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem az elevit jó volt a gravida nem.
2009. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon bevált az elevit. Sokféle magzatvédő vitamin van, ki kell őket próbálni, és amelyik neked a legjobban bejön, annál maradjál. Próbálkozzál a hipp natallal, az sokmindenkinél bevállt, mivel gyümölcskoncentrátum.
2009. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a Hipp natal jött be

2009. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a fél gravida jött be, az 1 db már szorulást okoz. Eldobni meg nincs keretem... :(
2009. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem addig volt szekrekedesem amig el nem kezdtem szedni GRAVIDA-t,mar masnap hatott,azota napi 1x sikerül hala istennek az segitett,majdnem 2hetig csak 4-5naponta tudtam kakilni.rettenetes volt,szoval nekem az segitett
2009. márc. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt bajom az Elevittől. nem okozott semmi problémát!
2009. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!