Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom felvenni a cipőimet....

Nem tudom felvenni a cipőimet. Mindegyik "kicsi" lett. Ennyire be lenne dagadva a lábam, anélkül, hogy látványos is lenne?

Figyelt kérdés

Szinte csak a tenyeres-talpas sportcipőket tudom viselni. Igaz, estére már szoktam érezni, hogy duzzadt a lábam, de reggel is az lenne ezek szerint?? Hasonló tapasztalatok?

(33 hetes)


2009. márc. 17. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 35 hetes vagyok,és most pár napja nagyon bedagadnak a lábaim.De már reggel is,sajnos.Cipőt sem tudok húzni,mert mind nagyon szorít.Csak a sportcipő,ami még kényelmes.
2009. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, vizesedik. Én nyáron csak flip-flop papucsban tudtam járni, másba nem fért bele az elefántlábam. Ha lenne lábujjgyűrűd-látványosabb lenne. Pár hét és észrevétlenül elmúlik.Úgy értem 7 +/- 2 hét. Kitartás!!!!!!
2009. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyobb lett a lábam a terhesség által. már nem minden cipő jön rám ami előtte rám jött. Azt hallottam nem tudom hatásos e, hogy ilyewnkor bakancsba kell lenni mert abba nem tramplisodik úgy el a láb, és még most meg is lehet tenni mert nincs aakora meleg, én ezt júniusban már nem tudtam megtenni...
2009. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 10:54-es válaszoló aranyos volt, megmosolyogtam. :)
2009. márc. 17. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!