Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen pelenkát vegyek?...

Milyen pelenkát vegyek? Melyik pelenkát éri megvenni? Kinek mi vált be? Melyik méret kell elsőnek a kicsinek és mennyit vegyek belőle?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én a várandós kis könyvben azt olvastam napi 6-10pelus megy el.A gyakorlat is azt mutatja 8-10pelus kell egy napra.Én vettem 2csomag pampers pelust ez 43db-os 2-5kg-ig,meg 3 csomagot szintén pampers 37db-os 3-6kg-ig.Hány hetes vagy egyébként?Ahogy kivettem neked is az első babád lesz:)Nekem is:)Boldog babavárást
2009. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, szreintem nem érdemes előre nagyon bevásárolni. A fiamnál úgy jártunk, hogy vettünk Libero Newborn-t (2-4 kg-ig)9 és mivel majdnem 4 és fél kiló lett, ezért vehettünk nagyobbat.

Most a lányomnál, aki 4 kiló lett, 3-6 kg-ig való Libero-t vettem.

2009. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a Liberót ajánlom, nekünk az vált be!

a Huggis is nagyon jó, de az egy kicsit drágább, ha tehetném olyat vennék!

2009. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a Pampers Newborn 2-5kg(43db)pelusból vettem egyet,és a Liberó 3-6kg(90db)pelusból is van egy.35 hetes vagyok,és most kezdtem el vásárolgatni.Boldog babavárást!
2009. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Ezek szerint kezdetnek vegyek egy csomag newborn pelust és utána majd látjuk. Ahogy olvasgatom a válaszokat inkább a liberó, ami jobban bejött nálatok.

31 hetes vagyok egyébként és első baba(valaki kérdezte)

2009. márc. 17. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem negyedik baba és newbornból én is csak egy csomagot vettem aztán miniből (3-6kg) egy 90db-osat az egyik libero a másik pampers. Nekem az a tapasztalatom hogy olyan mennyiségben fogy az első időben hogy csaknem mindegy hogy libero vagy pampers, felváltva vettem mindkettőből amelyik épp jobb áron volt. Aztán mikor már kevesebb pelus kell és mogékonyabb a baba mi is a liberora tértünk át végleg. A huggies nálunk nem vált be mert elég szűk és tapasztalatom szerint kicsi méret.

33 hetes kismama

2009. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!