Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgálattal állapitják...

Ketteske kérdése:

Milyen vizsgálattal állapitják meg a méhlepény érettségét?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok és a dokim még nem csinált hüvelyi vizsgálatot. Vagy ezt nem úgy nézik? És nem baj, ha még hüvelyi úton nem vizsgált? Nem mintha hiányozna, csak itt annyian irják, hogy havonta mennek.
2009. márc. 17. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

A méhlepényt az uh-on nézik. Nekem sem volt már a 7. hét óta hüvelyi vizsgálatom. Bár kíváncsi lennék, hogy hogy derülhetne ki, ha véletlen nyitva lenne a méhszájam. Mondjuk én nem magánhoz járok!

Ha szeretnéd, hogy megnézzen, szólj neki! Biztos megteszi.

2009. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 28-32. heti uh- n nézik először a lepény érettségét. Még soha nem csinált hüvelyi vizsgálatot?? Nekem havonta nézte a méhnyak állapotát, a méh elhelyezkedését... Hát, fura dokid van.. Nekem már az előző terhességeim alatt is minden alkalommal volt hüvelyi vizsgálat.
2009. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amúgy 29 hetes!
2009. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amióta kiderült, hogy terhes vagyok nem vizsgált hüvelyi úton. Azért örülök, mert igy legalább nem mondhatom rá, hogy pénzéhes, és csak azért vizsgál, hogy fizessek neki. Remélem tudja, mit csinál....
2009. márc. 17. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az nőgyógyász azt mondta, hogy ha nincsen semmi gond, akkor 6 hetente ajánlatos menni, hogy megnézzék minden rendben van-e.

Én 21 hetes vagyok és már 2x voltam.

Szerintem nem ártana elmenned, már csak a nyugalom kedvéért is.

A ásik pedig az, hogy legalább 4 pecsét kell az orvostól, ami igazolja, hogy voltál vizsgálaton.

2009. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már 2 pecsétem van tőle, mindig ad, ha kérek. :) A védőnőm azt mondta, hogy már nem is nézik a pecséeket, mert csak a szülés után kell egy igazolás a dokitól és az elég mindenhova.
2009. márc. 17. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Hüvelyi vizsgálat nekem se volt még,pedig már 28 hetes vok! Szerintem ha nincs magándokid,akkor nem nézegetnek,csak ha panaszod van.
2009. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!