Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van fogadott dokim de sajnos...

Van fogadott dokim de sajnos emiatt a válság miatt nemtudunk félre tenni rá pénzt! Hogy mondjam meg a nögyógyászomnak hogy nemtudom kifizetni és nem szeretném ha ott lenne szülésnél? Nem akarom megbántani!

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Köztetek sem baráti sem rokoni kapcsolat nincs, csak pusztán üzleti. Tehát szó sincs "megbántásról". Mondd meg neki és kész.
2009. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha régóta a dokid, mondd el öszintén, mi a helyzet. Lehet megérti, és mert régjársz hozzá csökkenti az árat, vagy késöbb is engendi, hogy kifizesd. Szerintem megértik, ha az ember manapság ilyen helyzetbe kerül! :-)

2009. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

uristen, olvasom a kérdésed és a vàlaszokat, hàt, a hideg futkos a hàtamon!!!!Hogy a doki csokkenti az àrat, vagy késobb fizetett????Ez egy rendes korhàz, ahol szulnél? ( tehàt nem magànklinika )Pffff...

én tavaly szultem, Franciaorszàgban,nemhogy nem ismerik az ilyen " hàlapénzt", de még szo sincs rà, emlékszem, a szulésznonek egy nagy bonboncsomagot készittettem a férjemmel, és nem fogadta el, mondvàn" Kedves onoktol, dehàt a munkàm végeztem!"

Hàt nem jutok szohoz :(

2009. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mar szoltal neki korabban, hogy nala akarsz szulni? Vagy egyaltalan errol meg nem is beszeltetek? Mert ha meg nem kerted meg korabban, hogy vezesse le a szulest, akkor legkozelebb ha mesz hozza, mondd neki, hogy doktor ur van egy kis problema. Igen, mi az?

Hat doktor ur nagyon szeretnem ha levezetne a szulest, de az a problema, hogy nincs penzunk. Beutott a valsag...blabla... Hogyan tudnank ezt megoldani? Annyira szeretnem ha onnel szulnek, nagyon megbizok onben, sok kismamatol hallottam jot...stb. Beszelj vele nyugodtan, ugyanolyan ember mint mi vagyunk, csak o egy ilyen kulonleges, "penzes" szakmat valasztott.

A legjobb baratnom ferje nogyogyasz, es nagyokat szoktunk partizni, enni-inni tancolni, szorakozni egyutt, ugyanolyan, mint mi vagyunk. O is poloban es rovidgatyaban van a buliban nyaron:))))

2009. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen igazábol ilyen egy rendes doki szerintem!

Az a baj hogy itt a dokikat mi betegek rontottuk el:(!

Mindegy legközelebb ha megyek hozzá megmondom neki hogy sajnos közbejött egy kis anyagi gond és nemtudnám kifizeti a munkáját!

2009. márc. 17. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:

A 21:08-asra reagálva!

Szia! Ez magyarország! :-)

Az én dokim pl. 5 év ő a dokim, mivel terhes lettem, és figyelembe vette a helyzetem, hogy egyedül maradtam, engedett az uh és a vizsgálat árából 8.000.- helyett 5.000.- fizetek, és szülést is megbeszéltük, annyit adok neki amennyit tudok. Persze mindneki tisztában vele, hogy ő szülésenként is kap pénzt, de a hálapénz magyarországon nem szünt meg. És ha így jobban fogakozik velem, akkor igenis adok neki!

2009. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!