Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januártól vagyok táppénzen, 2...

Januártól vagyok táppénzen, 2 hetet fizetett a munkáltató, de a TB még semmit! Mikor fizet a TB?

Figyelt kérdés
2008. febr. 20. 09:31
 1/2 A kérdező kommentje:
32 hetes kismama vagyok, és a kismamákat kérdezem, mielőtt elküldik a kérdésem az egyéb-ekhez...ahol senki nem válaszol.. :) Ezt a kérdések ÁTÍRÓJÁNAK címeztem:)
2008. febr. 20. 09:33
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 31 hetes kismama vagyok, még nem vagyok ugyan táppénzen, de a tb 90 napig fizethet sajnos.Azt hogy addig miből egyél, a kutyát nem érdekli. De egy jó tanács, ha van bankszámlád, szólj a munkáltatónak, hogy kérje a táppénzed utalással, sokkal gyorsabb. Ha nincs bsankszámlád, akkor nyiss egyet mert a gyednél ugyan ez a helyzet, és legalább az megjön majd viszonylag gyorsan. Sok sikert. Ja az anyaságit, és a családit is kérheted utalással, az is gyorsabb, és nem kell utána járni
2008. febr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!