Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen érdemes még elmenni...

35 hetesen érdemes még elmenni 4D ultrahangra? Ti voltatok?

Figyelt kérdés
Ha van képetek szívesen megnézem.Mi 28 hetesen voltunk 4D ultrahangon,de akkor a babám végig aludt és a feje félig benne volt a méhlepénybe így nem tudott a doki nornális képet csinálni róla.
2011. jún. 3. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már nem mennék 35 hetesen, hiszen mindjárt megszületik, és élőben is láthatod. Meg ilyenkor már elég nagy. ha 28 hetesen nem sikerült megnézni, akkor most még kisebb rá az esély!
2011. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem mennék már a helyedben. Ilyenkor már elég nagy, szűkös a hely, még annyit sem látnál belőle, mint a 28. héten.
2011. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Testvéremék ennyi idősen voltak,de ilyenkor már annyira nagy a baba,hogy a képernyőn mindig csak egy-egy testrésze látszott.Szerintem se menjetek már.Üdv!
2011. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha "csak" mozizni mennél nem érdemes.Én voltam a vége felé,de vizsgálaton,és sokat nem mutatott magából,az arcát is belefúrta a lepénybe.
2011. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor én leszek az aki buzdít Téged!

:)

Mi már 36 hetesek is elmúltunk amikor ez e csodás kép készült!

Havonta voltunk 4d-n mert SOHA nem mutatta az arcát, engem meg evett a kíváncsiság :)

Nézd:

[link]


Szerintem érdemes volt elmenni.

Rá másfél hétre megszületett!


Mi nem bántuk meg és szerintem Ti sem fogjátok!

Szép szülést!

2011. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mi már 36 hetesek is elmúltunk amikor ez e csodás kép készült! "


:)

Szóval amikor ez A csodálatos kép készült :)

2011. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!