Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki akinek összejött a...

Van valaki akinek összejött a tervezett kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném hogy kislány legyen,olvastam itt is több praktikát,hogy mit hogyan kell tenni de nem igazán hiszem hogy ez bejönne.Kiváncsi vagyok valakinek bejött-e?Persze a kisfiúnak is nagyon örülnénk,csak egészséges legyen!
2011. jún. 5. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én örültem, hogy elsőre összejött, elsőre tényleg mindegy, hogy mi jön, csak minden rendben legyen vele. Még nem tudjuk a nemét, de UH szerinti fogamzás és együttlét számítás szerint nagyobb esély lesz a kislányra, mert mikor összejött, már lassan két napja nem voltunk együtt, hiszen már bőven a hivatalos peteérés után volt a nagy találkozás, mi meg azt hittük, már rég baba van. Ügyes kicsike volt nagyon :)
2011. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elején mindent megtettem annak érdekében, hogy sikerüljön a baba, meg szerettem volna ha lány lesz. Aztán teltek a hónapok és még mindig negatívak voltak a tesztek :( Ekkor úgy döntöttem, hogy én feladom, nem fogok ilyenekkel foglalkozni (hőmérőzés, peteérés, teaivás stb.) és egyből összejött. Volt aki még a terhességem előtt azt mondta, hogy nekem csak lányom lehet, és amikor megfogant én is úgy éreztem, hogy csak kislány lehet. Viszont abban tényleg van valami, hogy valaki egyszerűen lányos/fiús anyuka vagy apuka, és neki ez van elrendelve. Próbáld ki a taktikákat, hátha bejön, de remélem azért a fiúnak is örülni fogsz!


33 hkm

2011. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy örülnénk a kisfiúnak is!De mivel van egy kisfiúnk szeretnénk neki egy kishugit.
2011. jún. 5. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem te kérdezted egyszer már? :)


Én írtam egy kérdéshez a hogyan gyártsunk kislányt választ. Szép hosszú volt igaz, de nekünk bejött. S még pár ismerősnek is, akik szintén kislányt szerettek volna...


Ma 2 éves a kishercegnő és pont a bilin trónol miközben a zenélős vonata megy körbe körbe :)

2011. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem én írtam,kíváncsi lennék rá nagyon! Köszi
2011. jún. 5. 18:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló,légyszi írd már meg azt a módszert kerestem itt de nem találtam meg.Köszi
2011. jún. 5. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk elsőre összejött a baba és kisfiú lesz pont ahogy szerettük volna. A ciklus.hu-n nagyon jól leírják, hogy mikor kell együtt lenni ha lányt és mikor ha fiút szeretnétek!
2011. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 lány után nagyon vágytam egy kisfiúra. Be is vetettünk mindent, Czeizel módszer, pózok, holdállás. :) És bizony ebben a hóban már 1 éves lesz a kisfiam. :))
2011. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!