Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet azt érezni, ha kinyílik...

Lehet azt érezni, ha kinyílik a méhszáj? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 30. héten nyílt ki, és hát megmondom őszintén hogy megerőltettem magam. Akkor per pillanat elég erős fájdalom volt, le kellett ülnöm. Van aki meg sem érzi, csak a vizsgálaton derül fény a dologra.
2009. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mindig lehet érezni,de ha igen,akkor az alhasban jelentkező görcsszerű fájdalom,ami a derék felé hátra kisugárzik,biztos jele annak,hogy nyílik a méhszáj.Nálam legalább is ennek a fájdalomnak ez volt a következménye az előző terhességemnél.
2009. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Adri baba ***** válasza:

Na ne ilyesztgessetek mert nekem is szokott ilyen lenni,és a dokim amikor vizsgált mondta hogy vigyázzak mert puhább a méhszájam és akkor könnyebben kinyílik:(

Remélem nem lesz a lányom koraszülött!!

2009. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!