Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülinapi meghívás, igényesebb...

Szülinapi meghívás, igényesebb szórakozóhelyre ami nem disco, de nem is kocsma, inkább a kettő közti átmenet, szeretnék elmenni, így babásan is "bevállalhatom"?

Figyelt kérdés

Nem maradnék sokáig. 3-4 óra. Természetesen nem fogyasztanék alkoholt és nem is dohányoznék. De a szülinapos nagyon szeretné ha ott lennék. Nem volna ez ciki? Fiatal vagyok még nagyon, 20 éves csak nemtudom mások szemében milyen az, ha egy nagy pocis kismama egy szórakozóhelyen ücsörög még akkor is ha mondjuk csak rostoslé van a pohárban?:)

28 hetes kismama


2011. jún. 5. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem dohányos a hely, akkor ne nézd a pillantásokat. Láttam én már részeg kismamát is, na, azt már lehetne szúrós pillantásokkal követni, de egy olyat, aki csak elmegy egy szülinapi bulira, olyat miért? Nem beteg vagy, hanem babás, a barátaid továbbra is a barátaid.
2011. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, persze, hogy ez csak egy állapot. Emeletes a hely és mi a második emeleten szeretnénk ünnepelni ahol vannak ilyen kis kanapés kibérelhető részek, de ott ugyanúgy rá lehet gyújtani és a társaságban is lesznek dohányosok. Leginkább ezért kérdeztem. Hogy másoknak az szemet szúrna -e ha egy kismama ott ül a dohányosok között meg eleve az, hogy szórakozóhelyen. :) Ezért is nem szeretnék sokáig maradni. Maximum este 11, éjfél mert szombaton ünnepelünk de a szülinaposnak vasárnap lesz tényleges a szülinapja.
2011. jún. 5. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan menj el, nem lesz semmi baj, ha valaki csúnyán néz rád, ne foglalkozz vele. A dohányfüstről meg csak annyit, gondolj bele, hogy ha közlekedsz, a büdös, szmogos városban is mennyi szennyező anyagot szívsz be. Egy este szerintem nem árthat. Jó szórakozást!
2011. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is nyugodtan menj el, és érezd jól magad...nem szabad azon gondolkodni, hogy kinek szúr szemet amit teszel, és kinek nem...mert szinte bármit csinálsz, mindig lesz olyan ember akinek az nem tetszik :) Attól semmi bajod nem lesz, ha pár órát cigi füstös helyen leszel...egyébként is sajnos sok károd anyagot belélegzünk. Arra pedig meg lehet kérni másokat, hogy ne az arcodba fújják a füstöt. Érezd jól magad! :)
2011. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!