Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok a szegedi...

Mik a tapasztalatok a szegedi Pál Zoltán szülész-nőgyógyászról?

Figyelt kérdés

Bárkinek, bármilyen tapasztalata van/volt, légy szíves segítsen.

Előre is köszönöm.


2011. jún. 9. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nála szültem mindkettőt. Teljesen meg vagyok elégedve. Ezt tükrözi, hogy 60 km-ről jártam hozzá. Ami eleve plusz költség, de megérte. 3-dikat is nála szülném ha jönne :D
2011. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Én magánrendelésére szeretnék menni, esetleg árakat is tudnál mondani?
2011. jún. 10. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem 8000 ft volt egy vizsgálat. Mondjuk nagyon jó ultrahangos gépe van, így számomra megnyugtató volt minden alkalommal.
2011. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké.nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2011. jún. 12. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nővérem is nála szült Szegedtől 25 km-re laknak.Ők is nagyon istenítették :-) Egyik ismerősöm most szül majd nála szeptemberbe és úgy hallottam 10.000ft/magán vizsgálat.
2011. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!