Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős lehetek? Hogyan...

Mennyi idős lehetek? Hogyan kell kiszámolni?

Figyelt kérdés

Ápr. 22-én volt meg utoljára, szerdán teszteltem pozitívat. Akkor hány hetes vagyok?

Köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 11. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
8 hetes terhes vagy, az utolsó menstruáció első napjától számítják a terhességi heteket. Boldog babavárást!
2011. jún. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7+ 1 napos :) Gratulálok! Jó egészséget neked! Különben itt tudsz megnézni minden fontosat: [link]
2011. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és eddig nem teszteltél? vagy volt vérzésed májusban?
2011. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Húúúúú annyira örülök, már olyan régen vártunk rá!

Nem teszteltem hamarabb mert már annyit csalódtam. Nagyon sokat dolgoztam, beiratkoztam egy tanfolyamra és "nem foglalkoztam" magammal. És lásd megérkezett!!!!!!!!

Fel sem tudtam még fogni!

2011. jún. 11. 09:12
 5/6 anonim ***** válasza:

kedves második

ez eltérhet pár napot

nem bíztos hogy a kérdezőnek 28 naposak e a ciklusai

lehet 25 vagy akár 35 naposak is !


már máris más az eredmény így...

2011. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem április 21.-én volt meg utoljára. Csütörtökön voltam dokinál. Csináltak ultrahangot, a biometriai adatok szerint akkor 5 hét, 6 napos volt:) Nekem ált. 32 naposak a ciklusaim.

Gratulálok neked!

2011. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!