Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovális a pete zsákom, elmúlt...

Edus83 kérdése:

Ovális a pete zsákom, elmúlt a sűrű pisilésem, és enyhült a mell feszülésem lehet, hogy elmegy a baba?

Figyelt kérdés
Már 8hetesnek kellene legyek, tegnap az orvos,azt mondta lejjebb csúszott a pete zsákom amiben lát valamit,de nem az igazi,és ovális alakú amikor az utrogesztánt rakom fel érzem a méhem annyira lent van,lehet,hogy elmegy a baba??A sűrű vizelés is elmúlt,és a mellem sem fáj már annyira!!!Ilyenkor már szívhangnak kellene lennie,január 25.volt a mensim utolsó napja!!De az az érdekes az utóbbi vizsgálat óta nőtt a pete zsákom,én ezt nem értem!!
2009. márc. 21. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
8 hetesen már nem csak petezsáknak kellene látszódnia, hanem embriónak szívhanggal. Két lehetőség van, az egyik hogy később volt a pé-d, bár ennyivel később nem igazán lehetett. A másik, hogy sajna az a petezsák üres és kezd kilökődni. Legalább is nekem akkor volt ovális. Mikor kell vissza menned a dokihoz?
2009. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csütörtökön kell vissza mennem,valamit látott a petezsákban de azt mondta nem az igazi:((!!pedig utrogesztánt és merckformint is szedek:((!picit olyan érzésem van mintha mindjárt megjönne:((!!
2009. márc. 21. 08:51
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és múlt hét óta erősödött a hányinger,és a hányás szóval nem értem,de már kezdek bele törődni:((!!
2009. márc. 21. 08:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha erősödött a hányingered, az azért jó jel, mert azt jelenti hogy a hcg hormon növekszik. Ennek ellenére persze előfordulhat hogy csak maga a petezsák növekszik, és nincs benne babó. De most ezen ne idegeskedj, a köv uh-on már biztos kiderül minden. És az hogy úgy érzed mindjárt megjön, az természetes tünet terhesség elején. Drukkolok nagyon!!!
2009. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!