Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen miért érzek menzi...

29 hetesen miért érzek menzi szerű görcsöket? Csak párszor éreztem és csak a derekamnál, a hasam nem keménykedett be!

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezeket hívják jósló fájásoknak. Nem kell aggódni,teljesen normális! Akkor van gond,ha 1 órán belül 4 vagy annál többször jelentkezik- ez esetben,azonnal doki!!

Egyébként ilyenkor nyugodtan pihenj le egy kicsit,szedhetsz kicsit több mg-t (ez utóbbit ma javasolta a védőnőm).


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!


Üdv:2gyerkőcös,27heteske

2011. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Üdv!


Szerintem menj el és nézesd meg magad nőgyógyásszal! Én a második manómmal 6 hónapos terhesen jártam így. Először csak néha görcsöltem, aztán a végén az utcáról vitt be a mentő, mert annyira rosszul lettem. 2 hét kórház lett belőle, mert majdnem levált a méhlepény. Nem megrémíteni akarlak, de komolyan kell venni az ilyen jeleket. (A kisfiam azóta nagyszájú 5 évessé cseperedett, szerencsére a hatékony orvosi segítségnek) A legkomolyabb szakértő pedig az orvos, nem a többi olvasó. Lehet, hogy semmi komoly, de egy várandós anyukát úgysem lehet 100%-osan megnyugtatni...:)

2011. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!