Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A múlt honapban 3 napig volt...

A múlt honapban 3 napig volt meg a menszeszem és kevés is volt, meg általában 4-5 napig szokott tartani, ebben a hónapban viszont már két hetet késik. Nem görcsölök nincs semmi panaszom viszont húzodik a hasam két oldalt. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Voltam a héten élmény fürdőben és sokat voltam vízben akkor nem éreztem a hasam de most egyre jobban, lehetséges hogy babát várok? Ovulációs csíkkal meg lehet tudni? Írjatok please!
2009. márc. 22. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Van esély. Akár múlt hónapban is teherbe eshettél, akár e hónapban is, a lényeg, hogy most késik 2 hetet, szóval a tesztet tanácsolom, de nem LH-t, hanem hcg-t, mert a terhesteszt van erre kitalálva, sokaknak nem jött be a ovu teszt jóstesztként...

Reggeli első pisiből a legjobb.

Tescoban is van, ha ma akarod megvenni, vagy ügyeletes patikában, stb.!

2009. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszike a választ.
2009. márc. 24. 09:13
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos nem várok babát,hanem leállt a menszeszem és most hormon potló gyógyszert kell szednem.Valami tippettek hogy mitől lehet?
2009. márc. 26. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!