Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Gyenes Orsolya mikor...

Dr. Gyenes Orsolya mikor rendel Szolnokon? Elérhetősége? Csak magánrendelése van vagy szokott lenni szakrendelése? Ha igen hol?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem gondold át jól, hogy hozzá jársz-e ...

2011. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért?
2011. jún. 16. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Több kismamától hallottam, hogy konkrétan amíg sorolod a problémáidat vagy beszélsz hozzá, ő az asszisztensével kitárgyal 1-2 receptet. Szrik az emberre magyarul. A pénzt viszont szereti.


Valamint, Rubint Réka fanatikus. Ezt értsd úgy, hogy olyan diétát írt elő nekem anno a terhesség alatt, hogy azt hittem meghalok (1 nap alatt), másnap a kórházban kötöttünk ki és 4 napig tartottak bent...


Én nem mennék olyan emberhez, aki egy szót se tud az anyaságról és szülés ügyileg saját tapasztalata sincs ... könyveket én is kitudok olvasni.

2011. jún. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!