Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg igaz ha kislány van a...

Tényleg igaz ha kislány van a pocakban akkor jobb oldalon van, h kisfiú akkor a bal oldalon? Nektek jobb vagy bal oldalt mozog? Kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
37hetes kismama vagyok és mindegyik ultrahangon kisfiút mond a doki.de annyi ismerősöm mondja hogy a kislányok szoktak jobb oldalon lenni.nekünk a doki fiút mondott de a kis fütyijét még én sosem láttam az ultrahangon.persze mindegy hogy fiú vagy lány,csak egy lánynevünk sincs.
2011. jún. 18. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,h ennek bármilyen alapja is lenne. Nem függ a gyermek neme attól,h egyes vagy kettes állásban helyezkedik el.
2011. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szerintem csak ilyen hiedelem mint a csúcsos meg kerek pocak dolog, nekem mindhárom gyerekem a jobb oldalamra rendeződik mégis 2 fiú egy lány van (úgy értem egy fiú meg egy lány már idekint:)) és még egy fiú odabent).
2011. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én magzatom bal oldalon van, de ennek semmi köze a neméhez. Ez ugyanolyan mint a csúcsod meg kerek pocak, meg hogy ki mit kíván. Butaságok.
2011. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi hogy megnyugtattatok.remélem nem fogunk a végén meglepődni.:)
2011. jún. 18. 16:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha az UH-os doki azt mondta,h egyértelműen látja a herezacskót, akkor majdnem 100%,h kisfiú lesz. Persze, a nagy számok törvénye alapján előfordulhat,h téved, de erre kicsi az esély :) Sok boldogságot a babához :)
2011. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
állandóan bal oldalt volt a LÁNYOM.
2011. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én már azt sem értem, hogy jobb oldalon van, meg bal oldalon.

Eddig két gyermeket szültem, de azok "mindenhol" voltak a pocakomban, kitöltötték az egészet, és mozogni is mindenhol mozogtak/rugdostak...

2011. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,h merre van a kis háta/gerince. Ha jobbra, akkor kettes állású, ha balra, akkor 1es.
2011. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Aha. Na ezt is meg tudtam. Köszönöm. :o)
2011. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan a bal oldalon van, nem mindenhol. A hasan is teljesen asszimmetrikus.
2011. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!