Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mostanában uh-on valaki...

Volt mostanában uh-on valaki az Istenhegyi géndiagnosztikai centrumban, Hajdú Krisztinánál?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam nagyon jó,mint genetikus,de ezzel egyidejűleg mogorva is. Mit tapasztaltatok?
2009. márc. 23. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én január közepén voltam nála, minden kérdésre nagyon rendesen válaszolt és kitartóan vizsgálta a baba szívét. Én csak ajánlani tudom őt.
2009. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is jartam nala, marc elejen, nekem is szimpi volt.

:)

2009. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mogorva, csak talan "futoszallagon" vannak nala a kismamak, es emiatt olykor ö is faradtabb, nyügösebb... Velünk is az elejen picit tavolsagtartobb volt, de en dumaltam mindenfelet, igyekeztem vicces lenni, hangulatot oldani, ugy hiszem sikerült, mert többször mosolygott, es ö is vette a lapot, olykor egy-egy poent ö is elsütött. :) Van itt masik topik is a Gendiagnosztikaval kapcsolatban, szerintem a keresöbe nezzel utana. :)

Szep napot. L.

2009. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!