Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendben van, hogy még semmi...

Rendben van, hogy még semmi előtej nem jelentkezett?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok és még nem jött ilyen. Kellene lennie, vagy semmi köze ahhoz, hogy később mennyi tejem lesz?
2009. márc. 23. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs, még lehetsz jól tejelő anyuci ha csaka szülés után indul meg! nyugi lesz tejcsi bőven, csak ha meglesz a pici pihenj és igyál sokat, semmi más nem kell hozzá!
2009. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt,szülés után 2 nappal aztán beindult mire hazajöttem már tejci is volt.Rengeteg mentes vizet ittam szülés után meg a babám állandoan cicin logott ez segit!
2009. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38+4 hetes vagyok, és még nekem sincs,egyetértek a többiekkel,azt mondják nem ettöl függ, nem tudom mert elsö baba, de lényeg nem aggódom jo tejserkentö az öszilé is egy barátnöm mondta akinek pár honapos a baba.
2009. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
semmi elotejem nem volt, megis 4 honapja sikeresen szoptatom a fiam.
2009. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi előtejem a terhesség alatt, ráadásul 75 ös melltartókat hordtam. Mindenki azt mondta nem lesz tejem. A kisfiam 2.5 évig szopizott!!!! Akkor is nekem kellett leszoktatni és elapasztani a tejem, mert már ciki volt, hogy beszélt és mindenhol kérte a cicit:)
2009. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!