Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt köztetek valaki, aki 2...

Volt köztetek valaki, aki 2 ciklussal a vetélés után lett újra terhes? És mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Ma voltam háziorvosnál (mivel a nőgyógyászom szabin van) Ő mondta,hogy túl korán estem teherbe, és mivel fájdogál a hasam meg a derekam,ezért szerinte nem is fog megmaradni. Szerintetek?
2011. jún. 20. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:

szia,

februárban volt a vetélésem, március, április kimaradt, májusban lettem terhes. nekem egyébként is 2 hónap pihit mondott a dokim. szedem az Utrogestant, ill. a 6. héten volt barnázásom és piros vér is, rohantam a kórházba, a babám jól volt és szívhangja is volt. láttak egy kis leválást, szigorú pihit mondtak. rá egy hétre már nem volt leválás az UH-n, a baba jól volt, a barnázás elmúlt.

most a 10. héten vagyok, jól vagyunk.:)

legközelebb a 12. heti Uh lesz, akkor tudok többet mondani, hogy rendesen fejlődik e, bár a hasam már most látszik (szültem már).

remélem, hogy minden rendben lesz, neked is drukkolok.

2011. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,

az egyik bnőm egy 8. heti vetélés után 2 ciklussal lett újra terhes, Zétény lassan 2 éves;).

Nekem most októberben volt egy nagyon korai vetélésem (két pozi teszt+tünetek, de 4 nap késéssel mégis megjött:(), pont 2 hónapra rá megint terhes lettem, és már a 7. hónapban vagyok, minden rendben;).


Én úgy tudom, számít, hogy hányadik héten vetéltél el.

Viszont sok doki nem szab gátat a próbálkozásnak, mert azt mondják, ha rendesen beágyazódik a baba, akkor már készen állt a méh az újabb terhességre, és kész.

Sztem szinte minden kismamának fájdogál a méhe, és minden 2.-nak a dereka is. Erre nem lehet alapozni:S.


Hány hetesen ment el az előző baba? Hány hetes vagy most? Szedsz vmit?

2011. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

7 hetesen spontán vetélésem lett műtéti befejezéssel. A 3. ciklusban teherbe estem és simán végigvittem az ikerterhességemet.

Kívánom, hogy Nálad is minden rendben legyen!

2011. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Spontán vetélés a 6héten,nem kellett befejezni.A 3ciklusban megfogant a babám,és egy probléma mentes terhességgel egészséges babám született.nővérem a 12 héten vetélt el,műtötték is,és "csak" a 6 hetet kellett megvárni az újabb próbálkozással.Nyugi a nőgyógyászod biztosan figyel rád fokozottan a vetélés miatt,mielőbb menj hozzá inkább!Optimizus!
2011. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,aki írt! Tényleg megnyugtattatok! Én a 10.héten vetéltem el. Nem volt semmi jele,csak mentem ultrahangra, és ott már nem látszott a baba, csak egy elmosódott folt. Nekem a nőgyógyászom három ciklust javasolt,de nem bírtam kivárni, mert nem hittem el,hogy egyből terhes leszek! De sikerült! És nagyon-nagyon remélem,hogy a dokinak nem lesz igaza, és megmarad a baba!!!! Nekem nem mondtak semmit eddig,hogy szednem kéne, de ugye a nőgyógyászommal még nem tudtam beszélni! Németországban élek, de talán csütörtökön haza tudok menni,és akkor pénteken elmegyek az ottani nőgyógyászomhoz! Remélem ő is megnyugtat majd, és az is megnyugtatna kicsit,ha adnának valamit,ami segítene,hogy nem menjen el! Ti szedtetek valamit?
2011. jún. 21. 06:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy nekem ez a harmadik terhességem. Az elsőből van egy egészséges 4 éves kislányom, második meg elhalt. Nekem is már most látszik a hasam,pedig még csak a 4. vagy 5. hétben lehetek.
2011. jún. 21. 06:47
 7/8 anonim ***** válasza:

spontán vetélés után, ami magától kitisztult, nem kellett művi befejezés- 1 ciklus után estem teherbe.

Kisfiam 7 hónapos

2011. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint az előző, de nekem kiderült, hogy sárgatest-elégtelenség okozta a vetélést, ezért kaptam pótlást. Még a pocakban van a baba. :)
2011. jún. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!