Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halottál már erről szappant,...

Halottál már erről szappant, földet, hasonlókat kívánni?

Figyelt kérdés
Az egyik ujságban olvastam a dokinál várakozóban hogy vannak olyan kismamák akik a szappan ízét,a földét homokét,hasonló furcsa dolgokat vagyis az ízüket kívánják ekkor lúgos vagy hasonló dolgokat kell enni de mire kijöttem egy másik kismamánál volt az ujság,így mem tudtam elolvasni,és érdekelne,mert hasonló történik velem dehülyén érzem magam emiatt:(
2011. jún. 22. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én a benzin ízét kívánom, a tehetem akkor szaglászom, pedig nagyon nem kéne.
2011. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
annyira de annyira kívánom a habfürdőt hogy elsem tudom mondani,és nagyn roszul érzem magam emiatt:(
2011. jún. 22. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:

erről én is hallottam jobban mondva láttam egy sorozatot!ha gondoljátok nézzétek meg:

[link]

egy epizódot 3 részbe adnak le!azt hiszem a második felében mondja a csajszi hogy ő is szappant eszik és orvoshoz is megy vele.

2011. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor terhes voltam, meghívtak egy lagziba bennünket, az udvaron gyönyörű virágzó kaktusz volt.Annyira megkívántam, hogy úgy éreztem ha nem ehetek belőle, rögtön belepusztulok.Hát ettem belőle:))
2011. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez általában vitaminhiáyt jelent! szólj a dokidnak,hogy nézzen egy vérképet!
2011. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!