Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok. Egy...

30 hetes kismama vagyok. Egy pár napja olyan mintha méhösszehúzodásaim lennének. Lehetséges? Mire hasonlit az érzés? Nekem olyan mintha nagyon kellene pisilnem. Pár másodpercig tart.

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én épp most voltam ctg-n és éreztem ezt az érzést is közben, de nem mutatott fájást a gép. Legtöbbször akkor van ilyen, ha a baba nagyon kinyomja magát, és rányomódik a hólyagodra.

36 hkm

2011. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 30 hetes vagyok.1 héttel ezelőtt volt olyan érzésem mintha meg akarna jönni..rendesen fájt mindenem alul,görcsöltem.Kicsit meg is ijedtem,az elsővel nem volt ilyen.NEkem azt mondták,hogy már húzódnak a szalagok!
2011. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 32 hetes vagyok. Nekem is úgy szokott fájni a hasam lent, mintha meg akarna jönni és ahogy az előző válaszolónak, nekem is azt mondták, hogy csak a szalagok húzódnak.
2011. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az érezhető méhösszehúzódás (jósló fájás) menstruációs görcsre emlékeztető érzés. Kinek enyhébb,kinek erősebb-teljes mértékben egyéni!

Neked inkább a baba nyomta ki magát.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös,28 heteske

2011. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat...
2011. jún. 24. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!