Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki aki tud segiteni és...

Andrea1987 kérdése:

Valaki aki tud segiteni és érti is miröl van szó?

Figyelt kérdés

A lepény a mellsö falon tapad,jo helyen,1 fokba érett

A magzatviz mennyisége az átlagosnál kevesebb.

Magzati fejlödési rendellenességre utaló jel nem látható.

BPD:92 mm AC:345mm FL:70mm Súlybecslés 3350 g

Gestatios kornak megfelelö norm.keringési értékek.

Magzatviz rétegvastagság 43 mm.A magzatviz most nem elég,nem megfelelö?Már irtam 2 szer is ide de már belefogok bolondulni.


2011. jún. 24. 13:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
39 h km
2011. jún. 24. 13:09
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A méretek tökéletesek, szerintem ne parázd túl a dolgot, ha baj lenne, hogy kevesebb a magzatvíz, akkor simán beindítanák a szülést. Nekem van egy olyan ismerősöm akinek vészesen kevés volt a magzatvize és semmi de semmi baja nincs a babájának. Meg a terhesség vége felé normális állítólag ha kevesebb, azzal arányban ügye a baba egyre nagyobb. Nyugodj meg már csak max. néhány nap és babázhatsz!

39 hetes kismama

2011. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben, csak kicsit kevés a magzatvíz. Ilyenkor visszahívnak általában, lehet, hogy szivárog. Meg szokták indítani, ha nem indul meg magától.
2011. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igaz nem mondták hogy baj van ,de félek.Naponta kell járnom NST-re ennyit mondtak.Köszönöm hogy válaszoltatok.
2011. jún. 24. 13:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, valóban ilyenkor normális, hogy kevesebb a magzatvíz. Ha gond lenne, mondták volna. Bevallom, amikor elkezdtem olvasni a soraidat, azt hittem kisebb terhes vagy és meglepődtem amikor írtad, hogy 39 hetes. Ugyanis I.fokban érett lepény sokkal korábban szokott lenni, ilyenkor már általában III.fokban érett a lepény. De én úgy gondolom ez nem probléma, ez azt jelentheti, hogy még szuperül el tudja látni a feladatát. Ne aggódj,könnyű szülést!
2011. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a lepényen én is meglepödtem,mert az az orvos akihez gyakrabban járok azt mondta már 2 fokú ma meg Miskolcon azt hogy 1 fokú.Nem nagyon értem hogy ezt hogy látják.
2011. jún. 24. 13:39
 7/12 anonim ***** válasza:

Picike meszesedés foltokat látna a lepényen, azok sűrűségéből következtetnek arra, mennyire öregszik. A tiéd nagyon jó állapotban van.

Meglepődtem, mert én 35 hetes vok, és múlt héten majdnem ugyan ezeket az adatokat mérték :o Borzalmas, szétszakadok :(

Ne ijedj meg, mert ha baj lett volna, úgyis bent tartottak volna. Ha mész megint, kérdezz rá. Kitartás!!!!

2011. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. jún. 24. 13:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan ismerősöm, akinek VÉGIG sokkal(!) kevesebb volt a magzatvize, mint az átl. Ettől függetlenül olyan gyönyörű 4 kg-os kislányt szült, hogy öröm nézni!

Mivel Neked sem pöttöm a baba, egyértelmű arányosság áll fenn a baba mérete és a magzatvíz mennyisége között!!!

A méhlepényed tényleg csodás, van, akinél éppen a korai öregedés miatt indul vagy indítják be hamarabb a szülést, mert ugye nem látja el a feladatát.

Nem írtál a méhszájad állapotáról.

Pedig az is beszédes lenne.

Én éppen két napja "jósoltam meg" méhnyak értékből egy 38 hetes ismerősömnek, hogy még max. 2-3 nap és meglesz a baba. Erre tegnap hajnalban megszült! :)

2011. jún. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
20-án nézték utoljára a méhszájértéket akkor volt 2100.Ugy hogy megjosolhatnád a szülésemet:)
2011. jún. 25. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!