Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő után ürül ki a hcg...

Mennyi idő után ürül ki a hcg a szervezetből?

Figyelt kérdés

Kedves barátnőmnek, sajnos terhesség megszakítása volt 2 héttel ezelőtt, szoptatás alatt lett újra terhes és nem tudták vállalni a babát.

Én sajnos nem tudom a választ, ezért kérdezem itt (persze elmegy orvoshoz is), hogy a műtét után mennyi idővel ürül ki a szervezetéből a hcg hormon?

Pár napig még vérzett utána, azóta semmi gond nincs, nem volt problémája. A műtét másnapján elkezdte szedni a fog.gátló gyógyszerét, az orvosa javaslatára (mivel a teje elapadt, a terhesség miatt).

De most megint panaszkodott, hogy az étvágya megint "kiugró" és van hogy émelyeg is. Csinált egy tesztet, ami halványan igaz, de pozitív lett. Szegény kétségbe esett, hogy nem sikerült a műtét? Azóta 1x voltak együtt a párjával, de nem csak a gyógyszerrel, hanem óvszerrel is védekeztek.

Én elolvastam a gyógyszere mellékhatásait, ami között ott volt az étvágy változás, enyhe émelygés, stb.

Vajon szegénynek nem sikerült a műtétje?

Ilyen soká ürül ki a szervezetéből a hcg?

Tényleg lehet hogy a gyógyszer mellékhatása a megnövekedett étvágy, émelygés?

Köszönöm a válaszokat előre is.


2011. jún. 24. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szülés után 4 héttel még pozitív volt a teszt.


Vetélésem ugyan nem volt, de elképzelhető, hogy még van hormon a szervezetben. Teszteljen két nap múlva, és ha erősebb a csík, akkor valószínű, hogy nem visszamaradt hormon van a dologban.

2011. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziazstok


Hát igen még nem ált vissza neki a hormonja ehhez kell egy ki idő és lehetséges hogy ezért mutatott pozitív vat a teszt.


Biztos jól csinálták a műtétet.


És kell legalább 3 hónap hogy ujjra teherbe essen. Ahhoz hogy teherbe tudjon esni a műtét után ahhoz sokat kell erősödnie a méhének. Van aki 3hónap után esik teherbe van aki 6hónap de van aki jóval több idő kell.


Én is jártam már ilyen cipőben sajnos az első babám -nál.


De a jó isten meghalgatot és adott nekem egy kis életet akire nagyon sokat vártam 1,5 évet.


Most 18+5 hetes kis mami.

2011. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!