Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes terhes vagyok, és ma...

9hetes terhes vagyok, és ma pár percig lépés közben eléggé érzékeny volt jobboldalt lent a hasam?

Figyelt kérdés
mitől lehet ez? normális ez?
2011. jún. 24. 18:04
 1/7 A kérdező kommentje:
válaszolna valaki??????:(
2011. jún. 24. 18:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jelent semmi kórosat. Még egy sima menzes esetén is érzékenyebb az alhas, és most annyira sok minden történik a pocakodban, nem csoda, ha néha itt-ott érzékenyebb, benyilall, vagy nyomásra is érzékenyebb lehet. Ha esetleg görcsölnél, vagy vérzés jelentkezne, azonnal doki. Ne félj, nem lesz baj, nyugodj meg, mert az is nagyon fontos :)
2011. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt de semmi problémát nem jelent!Gondolj bele mi megy végbe benned!próbálj meg kisebbeket lépni ha zavar lehet az segítene :D

ne aggódj nem lesz baj!

2011. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt majdnem 2 honapig...
2011. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia én is 9 hetes terhes vagyok, nekem is szokott fájdogálni ilyenkor pihenj meg egy kicsit vagy ha teheted feküdj le. Nekem ez mindig jót tesz.
2011. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. jún. 26. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem semmi gond nincs, tágulnak a méhtartó szalagok.Egyszer az egyik másszor a másik oldalon.Pici szúrkálásoknak is érezheted, vagy van amikor csak tompán fáj.De megnyugtatás képen nyugodtan hivd fel az orvosod, biztos megtudja mondani.

Boldog babavárást kívánok!

egy 28 hetes kismama

2011. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!