Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terherbe estem antibiotikum...

Terherbe estem antibiotikum mellett, es volt a szulinapom is 21-en ahol felontottem a garatra, lehett ebbl baj?

Figyelt kérdés
most pedig 5 hetes terhes vagyok most derult ki es aggodom nagyon hogy ittam alkoholt is es gyogyszert is szedtem lehet valami baja a babanak?
2011. jún. 25. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az antibiotikumra kérdezz rá a dokinál,én tavalyi szülinapomat rendesen megünnepeltem,1 hét múlva derült ki hogy 5 hetes terhes voltam,egészséges érett kisfiam született!
2011. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt,remelem nekem is igy lessz csak mindenhol azt lehet olvvasni h.4hetesen keruljuk az alkoholt,eszembe nem volt hogy terhes vagyok,gondoltam a gyogyszerek miatt kesik...
2011. jún. 25. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nincs még közvetlen kapcsolat az anya és a baba között. én fog. gátló mellett estem teherbe. meg is jött időre, így az újabb levelet is beszedtem... Csak a 9. héten derült ki, hogy babát várok... közben beteg is voltam, antibiotikumot szedtem. Az orvosom azonnal megnyugtatott, hogy ha így is sikerült a baba, csakis nagyon egészséges lehet :) igaza volt, mert már 3 éves és az orvost csak a kötelező alkalmakkor látta :)

Milyen antibiotikum volt? Ezt olvasd el!: [link]

2011. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ismered mert kulfoldi gyogyszer,amugy petefeszek gyulladasra szedtem.flukonazol,polimik,laktovit,es klion huvely tabletta amibol csak 5db szedtem el ejszakankent,mert ugy volt ha megjon akkor szedjem el utana a masik 5db ,dehat nem jott meg.
2011. jún. 25. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hüvelygyulladást kaptam terhesen, Kliont is kaptam rá...
2011. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én még tüdőszűrésen is voltam, mert nem tudtam, hogy terhes vagyok. Egyszer én is jól berúgtam még az elején, és antibiotikumot is kellett szednem. (Mindezt amikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok) Most itt alszik mögöttem az én kis hercegem 2 hetesen. Ilyen kis terhességnél még vagy vagy alapon megy a dolog. Vagy megmarad a baba, és nem lesz baja, vagy ha ártottál akkor elmegy. Kliont a terhesség alatt nekem is kellett használnom, attól nem lesz baj az biztos. De egyébként sem lesz! Boldog babavárást!
2011. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.
2011. jún. 26. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!