Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan 4D-s UH rendelő (Bp...

Van olyan 4D-s UH rendelő (Bp és Pest megye), ahol hivatalos leletet adnak, és lehet tarkóredőt méretni a 12. héten?

Figyelt kérdés

Szeretnék csináltatni egy ilyen tarkóredő mérést a 12. héten azon felül amit a dokim csinál.

Ne kérdezzétek miért.


Gondoltam,ha már úgyis megyek egy másik helyre ahol fizetek is,akkor szuper,hogy lesz róla felvétel is,meg aztán hátha a 4D-s részeknél meg lehet majd kukkantani milyen nemű a babám.


Egy helyen már próbálkoztam,ott azt mondták ők tényleg csak babamozit csinálnak,de a szonográfus nem szokott tarkóredőt mérni,mert olyan korán senki sem megy.


2011. jún. 28. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a 12.héten csinálják az első genetikai uh-t így a tarkóredőt is mérik.Az Istenhegyi gén klinikát ajánlom neked,ott van 4 d is meg genetikai vizsgálat is.Ha időpontot kérsz akkor Bátorfy Józsefhez kérj mert nagyon alapos doki, én már kétszer nála voltam, ő csinálta a kombinált tesztemet illetve a 4 D-met is.
2011. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenhegyi génklinika.12.kerület. nagyon profik,főleg a Hajdu Krisztina. De a nemét még 100%ra nem lehet tudni..
2011. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előzö vagyok.Ha kérsz időpontot akkor mond el hogy 4 d-t szeretnél és kérdezz rá hogy megmérik e a tarkóredőt.Nekem a 4 d-n a doki azt mondta, hogy előbb mindent átnéz, hogy okés e utána mozizhatunk.
2011. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi két hete voltunk szintén az Istenhegyin! Én is Hajdu doktornőt ajánlom.

De ne fűzz hozzá sok reményt,hogy megmondják a nemét. Én is azt hittem, de mondta,hogy ilyenkor még annyira hasonlók a nemiszervek,hogy nem szeret semmit mondani. Mondjuk én kierőszakoltam, nekem azt mondta,hogy úgy tűnik lány.:) Jövőhéten megyek a dokimhoz, ott hátha már többet látunk. De ha nem a 18. hetin szintén a klinikán már biztos megmondják!:))

2011. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

XI. kerületben a Praxis 4D uh, ott pedig Győrfi Mátyást kérd szonográfusnak.

[link]

2011. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Budapest/Zugló

www.csodabent.hu

2011. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. jún. 28. 18:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is az Istenhegyin voltam a 12. hetin és automatikusan adnak cd-t, amin van egy nagyon rövid 4d rész is. Viszont a nemét tényleg még nagyon bizonytalanra tudják, hiába jók a gépek.

Hajdú K.-nál voltam, nagyon érti a dolgát, bátran ajánlom!

2011. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!