Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltatok 2 hét különbséggel...

Voltatok 2 hét különbséggel UH-on? Főleg 30. hét körüli érdekelne. Én 29+6 naposan voltam: BPD 73 mm, AC 266 mm, FL:56 mm, súly 1527 gr. Ez pont 29+6nak felelt meg.

Figyelt kérdés

A doki azt mondta, a vesében lát valami problémát, két hét múlva menjek vissza kontrollra.


Vissza is mentem 31+5 hetesen, egy másik doki volt a kórházi UH-n, végig bunkózott, pofákat vágott, nem mondta ki, de éreztette, hogy ilyen piti problémával minek kellett visszajönni és feltartani őt. Mondtam, hogy azért jöttem, mert küldtek és hát 2 hetet izgultam a vesedolog miatt.

Az ő mérése: BPD:81,6 mm, AC 264,8 mm,FL:54,4 mm, súly 1571 gr. Ez alapján 30+5nek felel meg.

Azon izgulok, hogy igazából csak a BPD nőtt, súlyra se sokat nőtt 2 hét alatt, csak nem tudom, hogy a doki hanyag mérésétől lehet-e, merthogy a másik két érték meg még kisebb is lett.

Saját dokim szabin van pont, védőnő szerint biztos a doki linkeskedte el a mérést, ne izguljak.

Szerintetek?


2011. jún. 29. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem is a doki a ludas :D itt 1-2 mm csuszás is sokat számit..
2011. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem van 3 is,mert kórházban voltam,leirom neked őket.

30 hét+3 naposan:

BPD:78.7mm

HC.281.9mm

AC:262.9mm

FL.58.6mm

becs.súly:1607 gramm

31hét+3 naposan:

BPD.83.6mm

HC:301.5mm

AC:285,9mm

FL:61,6mm

becs.súly:2006 gramm

32 hét+3 naposan:

BPD:83mm

HC:293mm

AC:304mm

FL:64mm

becs.súly:2316 gramm

Az első kettőt egy géppel csinálták,a harmadikat egy másikkal.

Nekem is 3-ik uh-on a HC kisebb,mint az előzőn.

Ja és a 3-ik uh-ot másik doki csinálta,mint az előző kettőt.

Mi van a veséjével?

Nekem is ekkor állapitották meg a babámnál,hogy pyelon tágulata van 4.7mm-es volt ekkor.

Valóban igy is született,kétoldali vesemedence-tágulattal.

Jelenleg Pestre járunk uh-on,követik,hogy elnövi-e.

Most 18 hónapos.

Ja és 58 cm-rel,4100 grammal,37-es fejkörfogattal és 36-os mellkaskörfogattal született,40 hét+2 napra.

2011. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A 2. doki azt mondta, hogy 2-3 mm-es a tágulat, ezzel nem szoktak foglalkozni, csak 1 centitől problémás.

Köszi, hogy leírtad részletesen, látszik belőle, hogy szépen nődögélt a manód. És később nőtt a tágulat?


Lányomnak is volt tágulata, de ki is nőtte.

2011. jún. 29. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok,igen nőtt a tágulat,mire megszületett.

Ráadásul az uh csak a bal veséjében szürte ki,még amig a pocimban volt.

A balban lett6x 3 mm,evvel nem is foglalkoznak,azt mondták ez kicsi.

Amit nem vettek észre a jobb veséjében,az a nagyobb 2.1cmx1.5 cm volt.

Kiderült egy izótópos vizsgálat során,hogy a tágulatot egy szükület okozza a húgyvezeték és a vese között,emiatt alakult felette a tágulat.

De még várnak,mert jó a vesefunkciója,és még soha nem volt vesemedence-gyulladása,ugye,ami ilyenkor gyakoribb.

2011. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!