Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogfájásra mit vehetek be?

Fogfájásra mit vehetek be?

Figyelt kérdés

Az éjszakát már átvirrasztottam, rettentően fáj, a doki csak holnap délután ér rá. Szeretnék éjjel végre aludni :(

28 hetes kismama.


2011. jún. 30. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Panadol, Algopirin vagy Benuron mehert terhesség, és szoptatás alatt is.
2011. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség elejétől kezdve iszonyat migrénjeim lettek, sajnos megmaradtak, pedig már 16 hónapja szültem:( A nőgyógyászom azt mondta, hogy algopyrint nyugodtan bevehetek, sokkal nagyobb kárt teszek magamban és a babámnak is ha szenvedek. Nekem a nődoki írta fel a receptet:)
2011. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Panadolból mehet az Extra?
2011. jún. 30. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, mehet az extra is
2011. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
--én fejfájásra vettem benuron paracetamol tablettát, ami minden fájásra jó! Azt mondta a gyógyszerész, hogy csak ezt az egyfajta gyógyszert lehet szedni terhesen!!!Az orvosom viszont ezt az egyet sem nagyon akarta engedni, csak ha minden kötél szakad! Próbálj ki szerintem valami házi praktikát! 23 hetes km
2011. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok! Bocsi, de látom megcsúsztam a válaszadással! Vedd úgy, hogy ezt általánosságban írtam! Remélem tudtál aludni éjszaka!
2011. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!