Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS 12 hetes UH leleten NT<3...

SOS 12 hetes UH leleten NT<3 mm norm. Tartomány ez jó?

Figyelt kérdés
Mert az előző babámnál 1,3 mm volt.
2011. júl. 4. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, jó.Azt jelenti, hogy a nyaki redő mértéke kisebb, mint 3mm!
2011. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sumergo ***** válasza:
Általános iskolai matekórákon merre jártál? Tudod, mikor tanították a "kacsacsőrt"! Mert az NT-t látom tudod micsoda, akkor csak a kisebb 3 részt nem érted!
2011. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Húha Sumergo, ez ütős volt, gratulálok! Igazi nagy p.r.szt vagy!

Nem a jelet nem értem, de ezt Te nem értheted.

2011. júl. 5. 14:00
 4/7 sumergo ***** válasza:

Hát ha mégis ismered a kacsacsőrt, akkor végképp nem értem mi nem volt világos! Biztosan bennem van a hiba! Én kérek elnézést! És igen paraszt vagyok, van földem és művelem is. Ha ezzel bántani akartál, jelentem nem sikerült. Inkább vagyok paraszt, mint bunkó városi!


22+1 hkm

2011. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
meglep, hogy nő vagy és még anya is leszel... a bunkó városi is illik rád rendesen, mindegy, minek nevezzük, a lényeg az, hogy a stílusod kritikán aluli
2011. júl. 5. 16:51
 6/7 sumergo ***** válasza:

Te gyalázol másokat, szándékosan sértegetsz, és még én vagyok kritikán aluli? Ha így minősítgetsz másokat, az téged jellemez, nem engem. Olvasd el a válaszaimat, én nem írtam sértőt, pusztán nem értem mi nem volt világos!

Gratulálok! És még anya leszel??????

2011. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ha nem érted a kérdést, akkor nem így kellene visszakérdezni, azért járunk ide, hogy segítsünk egymásnak, ha tudunk, előtted valaki meg is tette normális hangnemben..részemről ennyi, tovább nem fogod Veled szócsatázni üdv
2011. júl. 5. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!