Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Belgyógyászati vizsgálat -...

Belgyógyászati vizsgálat - normálisak ezek az orvosok?

Figyelt kérdés

Az ekg-m szívritmus zavart mutatott, ezért beutaltak a belklinikára a sürgősségi ambulanciára.

Egyébként már 4 éve is rossz volt az ekg-m (altatásos műtét miatt nézték), akkor tovább vizsgáltak és kiderült, hogy minden rendben van, kicsit másként működik a szivem, de az én esetemben ez normális. Ezt mondtam is a mai vizsgálaton az orvosoknak.

A klinikán újra néztek ekg-t, vettek vért, mértek vérnyomást, majd közölték, hogy nem mehetek haza, ott kell maradnom 2 hetet, hogy normálisan kivizsgáljanak és lehet h meg is katétereznek. De saját felelősségre hazajöttem, holnap fogok beszélni a nőgyógyászommal, hogy ő mit javasol, anélkül nem fekszek be.

Az orvosok meg jól leosztottak h a büfébe se mehetek ki enni, mert meg fogok halni, le fog állni a szivem és a babát is veszélyeztetem. Kérdezték van-e valami panaszom, de semmi nincs és soha nem is volt.

Körülöttem meg fertőző, hasmenéses öreg betegek voltak, szerintem ez jobban veszélyezteti a babámat, mint hogy én hazajöttem.

Elvileg hétfőn fogok visszamenni, hogy befeküdjek, de a katéterezést akkor sem fogom engedni, beérzéstelenítenek meg ilyenek, szerintem ez jobban megviseli a babámat.

Mit gondoltok? Én vagyok a felelőtlen? Rendszeres nőgyógyászati ellenőrzéssel nem lehetne ezt az egész kivizsgálást elhalasztani 4 hónapig?


2011. júl. 6. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
beszélj a TE orvosoddal,Ő mit javasolj,azután dönts.
2011. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem semmiért utaltak a sürgősségire, és nem semmiért mondták neked azt amit.Oka volt, hogy bent akartak tartani!!
2011. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most találtam meg a 4 évvel ezelőtti leleteimet, ahol ugyanez az eltérés volt az ekg-n, majd a kivizsgálás kimutatta, hogy ugyan másként működik a szivem, de nálam ez a normális.
2011. júl. 6. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt értem, de most várandós vagy , és duplán dolgozik a szíved.Egy a lényeg, drukkolok neked, hogy minden rendbe legyen.
2011. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én keresnék egy jó kardiológust, magánrendelést. Nem biztos az, hogy befekvés nélkül ne lehetne elvégezni pár vizsgálatot. Még ha igy fizetni is kell érte, nekem megérné, hogy nyugodtabb vagyok.
2011. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Beszéltem azóta a nőgyógyászommal, semmiféleképp nem fogok befeküdni. Adott újra beutalót ekg-ra és szívultrahangra, anyukámnak pedig van egy belgyógyász ismerőse, ő fogja kiértékelni az eredményeket és ha kell megcsinálja a további vizsgálatokat.

Köszi a válaszokat!

2011. júl. 7. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!