Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » FL-em 30 hetesnek felel meg,...

FL-em 30 hetesnek felel meg, de én 36,5 hetes vagyok. Nem fejlődik jól a Babám? Most mennyi hetesnek felel meg ezek alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon kétségbe vagyok esve.

Ma voltam UH-on és az FL-em semmit nem nőtt.

32 hetesen 06.08.-án is FL: 58 mm és mai adataim:

Kpf, koponya deflexióban, BPD: 88mm, THX: 90mm, FL: 58mm, placenta a mellső falon, norm magzatvíz, aort, umb. normális áramlási viszonyok.

Először fel volt háborodva a doki, hogy miért kaptam beutalót 36, 5 hetesen. Majd közölte, hogy jövőhéten is kell menjek UH-ra.

32 hetesen a 06.08.-ai leleten az van írva, hogy az FL: 58mm-30hétnek felel meg.

Most nem is írtak hetet.

Nagyon kétségbe vagyok esve.

Nem fejlődik jól a Babám?

Most mennyi hetesnek felel meg ezek alapján?

Egyáltalán mit jelent ez pontosan?

Valami betegsége lehet?

Köszönöm szépen a válaszokat!!!


2011. júl. 8. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 35 hetesen és most 37 hetesen is 7o mm volt az fl. Mérési hibának tudom be. Ez amúgy 3 nappal felel meg kisebbnek a valós koránál most .
2011. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindig ezt az oldalt használom:


[link]


Ez alapján is 30 hétnek felel meg.:(

2011. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kétszer is mérési hiba? 4 hete és most is ugyanennyit mértek és ma az osztályvezető főorvos volt az UH-os. Ő tévedhet?

A kor nincsen elszámolva (sajnos)...

Én is találtam más táblázatot.

A BPD és a THX megfelel a mostani korának.

Az FL valóban csak 30 hétnek felel meg sajnos. :(

2011. júl. 8. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
A saját orvosoddal vagy kezelő orvosoddal beszéltél? Esetleg a védőnőd? Nem lehetne őket megkérdezni? Nekem egyszer az egyik uh-on volt egy majd kéthetes lemaradás, de azért mert jóval kevesebb volt a magzatvíz. Végül is időre született a babám, és 3300 gr-mal, ami nem egy hatalmas súly...Most 14 hónapos, de most sem egy szumó bajnok. Sztem feltétlen kérdez rá az orvosnál vagy a védőnőnél.
2011. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!