Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen szép fiunevet adnátok...

Milyen szép fiunevet adnátok születendő babátoknak?

Figyelt kérdés
Valami szép fiunevet keresünk,de eddig nem igazán egyezünk a párommal.esetleg valakinek???
2011. júl. 12. 20:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2011. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ez így nagyon nehéz, mert mindenkinek más a szép. Első kisfiam Ármin, a tesó nemét még nem tudjuk, de ha kisfiú, a Dorián, Adrián, Dominik nevek közül válogatunk. tetszik még a Krisztián, Dávid, Martin is, de ők már vannak a családban.
2011. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A kisfiam Barnabás de az igazi favoritom az Olivér volt.
2011. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a Bence,Bendegúz,Gergő,stb. KISfiú nevek,mert szerintem ciki férfiként. Olyanok tetszenek amiket nem lehet össze-vissza becézni és komolyabban hangzanak,nem szappanopera nevek,nem cifrák,egyszerűek. Nekünk a Dávidra esett a választásunk. És nem volt szempont mennyire népszerű vagy ritka egy név,engem nem zavar ha még húsz olyan nevű gyerek szaladgál a játszótéren. Az én fiam,az én fiam:)
2011. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha nekem egyszer fiam lesz akkor Dávid lesz a neve:)
2011. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
A két fiam Cseke és Csoma,több sajnos nem lesz.Viszont nagyon tetszik még a Karsa,Borsa,Kaba,Réva.
2011. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem se tetszenek a kisfiú nevek (a már említett Gergő meg Bendegúz pl.) mert a kisfiúból férfi lesz, és ott fog állni ezzel a kisfiú névvel.

Szerintem a legszebb a Barnabás, de gyönyörű még a Dávid, Péter, András, Áron, Ádám, Ágoston is.

2011. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk lányunk van illetve lányaink..lehet az egyikük fiú :o), ha baba #2 fiú lenne a Bálint Dorián nevet kapná
2011. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

a péteren én is gondolkozom!


a tesóm péter 3 tündéri lánnyal.nem lenne sértő ha az én fiam péter lenne.nem bántanám meg sógórnőmet és bátyámat?


ami tetszik a benett és a mendel...

2011. júl. 12. 21:01
 10/20 anonim ***** válasza:
2 hét múlva születendő kisfiúnknak az Áron nevet választottuk. De őrajta kivül van már 3 nagyfiunk: Márk, Levente, Attila
2011. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!