Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Karácsonykor szültél? Segíts...

Karácsonykor szültél? Segíts nekem!

Figyelt kérdés
Karácsonyra vagyok kiírva. A nyíregyházi kórházban fogok szülni. Olyan orvost keresek,akire lehet számítani, és bejön még ilyenkor is!Olyanok tanácsát várom aki még ilyenkor is számíthatott az orvosára!
2011. júl. 12. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy arra a napra vagy kiírva még korántsem jelenti azt, hogy a babád is így gondolja ( ezen ne hergeld magad előre). A mi kórházunkban mindenki akinek fogadott betege van (és nem utazott el-de ezt ha korrekt előre közli) bejön karácsonykor is. Az ilyet észben tartják és úgy készülnek, hogy bármikor behívhatják őket.
2011. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is karácsonykor fogok, ezért megkérdeztem, hogy tervez-e síelést, vagy bármiféle utazást, és egyébként is, számíthatok-e arra, hogy bejön, ha kell?
2011. júl. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is akkora vagyok kiírva. Sőt pont Szentestére! De eszem ágában sincs akkor szülni. Megbeszéltem a kisfiammal,hogy egy héttel hamarabb jön,hogy otthon legyünk karácsonyra!:))

Egyébként én kérdeztem a dokim,hogy ha mégis Isten ne adja akkor szülök, akkor bejön-e és mondta,hogy természetesen!

2011. júl. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem szültem akkor (és nem is Nyíregyházán), de az én orvosom konkrétan megmondta, hogy karácsonykor és nyaralása alatt NEM jön be. Második babámnál bizony nyaralt. Szerencsére a szülésznőm ott volt.

Ezt előre meg kell tőle kérdezni. Én már akkor megkérdeztem, amikor "kiírta" a szülés várható időpontját. Ő már akkor tudta, hogy mikor fog nyaralni és ez benne volt a pakliban, tehát ha akartam volna, válthattam volna orvost, de nem akartam...

2011. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is karácsonyra vagyok kiírva, pont ezért nem is fogadtam orvost!
2011. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én pont szilveszter napjára voltam kiírva.Hála az égnek az orvosom mondta hogy bármi van szóljak nyugodtan.Tehát bejött volna akkor is.De dec. 31.-e helyett jan. 8.-án született meg a fiam.
2011. aug. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én december 19-20-ra vagyok kiírva és én is megkérdeztem az orvost, hogy ezen időpont környékén itthon lesz-e és számíthatunk-e arra, hogy bejön. Azt mondta, természetesen!
2011. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is Szentestére vagyok kiírva, rá is kérdeztem a dokimnál, mondta, hogy ez az egyetlen ünnep, amikor nem utazik el, szóval bejönne, de aztán megnyugtatott, hogy a korábbi császár miatt ez is tuti császár lesz, és megejti dec. 19-én, és ha nincs komplikáció, Szentestére hazamehetünk. Azt mondta, akkor is hazaenged, ha nem szedte ki a varratokat.

Egyébként a fiam 38 hétre jött, remélem, a lányom sem húzza ki a terminust és beindul magától hamarabb.

1 gyermekes, 23 hetes km

2011. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én január elejére voltam kiírva, de szenteste szültem. Nem volt kérdés, természetes hogy a fogadott orvosom azzal hogy engem elvállalt, vállalta azt a kockázatot hogy karácsonykor szülök. Mondjuk mázlija volt, mert épp aznap este ő volt ügyeletben.
2011. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!