Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eger környékén hová érdemes...

Eger környékén hová érdemes 4D ultrahangra menni?

Figyelt kérdés

(Debrecen, Gyöngyös Miskolc)?

Nem tudom Egerben van-e, 3D tudom, hogy van magánrendelőben. Csak azért mert akkor nem kellene olyan messzire elmenni.


2008. febr. 28. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia én Gyöngyösre fogok menni a korházba épp ost néztem a korház honlapján a 4d -és képeket szerintem egész jók és az ár is jó 8000ft videokazira +2000dvdés 800ft egy kép szerintem ha nincs Egerbe akor Gyöngyös neked is közelebb van mint a többi város amiket felsoroltál jó döntést:)
2008. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én salgótarjánba voltam . 10000 a dvd+kép
2008. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom Gyöngyösön van. A Bugát Pál kórházba. Telefonon előre be kell jelentkezni. A kartonozóban kérd a nőgyógyászatot, vagy egyszerűen kérdezd meg. 10ezer párszáz forint. Debrecenben is ugyanennyi, csak az kissé messzebb van.jó egészséget neketek!
2008. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyöngyöst ajánlom. Én is ott voltam. Nagyon szép dvd-t csínáltak. Ja és nagyon rendesek ami jó. Mindent elmagyaráznak éppen mit látsz!!!
2008. febr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!