Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől kell minden...

Anita0802 kérdése:

Hanyadik héttől kell minden nap érezni a magzatmozgást mellső fali lepénynél?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
én csak a 21-22. héten éreztem először
2011. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól ius függ, hányadik gyerek!És ennek nincs pontos ideje!Olyan nincs hogy mostantól KELL érezned minden nap!Én a lányomat 20. héttől éreztem minden nap, vagyis akkor már biztos voltam benne hogy őt érzem!A második babát már 15-16 hetesen éreztem !Mindkettőnek mellső falon volt a lepény!
2011. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a 22. hét elején kezdtem el érezni először amikor biztos voltam benne hogy ő az, már lassan 2 hét telt el, de még mindig nem erősödött az érzés, kicsit pánikoltam is, de állítólag még kicsi hogy erősen érezzem. Szóval várom amikor az én kislányom jól belém rug:)
2011. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21-22 hetesen éreztem először és azóta minden nap nyomatja és nem kicsit!!35 hetes kismama
2011. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem is mellső fali a lepényem, az elsőnél is az volt az elsőt 19 hetesen éreztem először, a másodikat pedig 21 hetesen. Nálam megdőlt hogy a másodikat hamarabb éreztem volna.
2011. júl. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!