Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma tudtam meg, hogy császárral...

Ma tudtam meg, hogy császárral kell szülnöm. A Dél-Pestibe tartozom. Apa bent lehet a "műtétnél"?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok, ma reggel mondta az orvosom, hogy mindenképpen császár lesz, az epekövem és egy kellemetlen vírus miatt, amit múlt héten szedtem össze valahol...

A Dél-pestibe tartozom. A párom bent lehet a műtétnél, vagy nézheti üvegablakon keresztül?

Annyira készült rá és akarta, hogy jelen legyen a lányunk születésénél, hogy belebetegszem a gondolatba, hogy ez kimarad az életéből...


2011. júl. 14. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

2 hónapja szültem ott császárral. Apuka kint várakozik a műtét alatt. Ha kint van a baba, az előkészítő helységbe beöltöztetve beengedik, megmutatják neki a csemetét.

Miután összevartak, az örzőbe kerülsz, ott lehet az apa is és a babát is beviszik, segítenek mellre helyezni.

Nagyon jó tapasztalattal jöttem haza. Mindenki készséges volt és kedves. Minden segítséget megkaptam.

2011. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A műtőbe nem mehet be, de az előtérből egy ablakon át figyelheti.


Én direkt olyan kórházat választottam (Péterfy), ahol van apás császármetszés, talán még nem késő váltanod Neked sem, ha ilyen fontos nektek.

2011. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Mi is apás szülésre készültünk, de nem úgy alakult. Ez mégis csak egy hasi műtét, jobb hogy nem volt ott. Érzéstelenítés után 15 perccel már a kezében is tarthatta a fiát.

2011. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A második vagyok. Nekem pedig jobb volt úgy, hogy a férjem a terveknek megfelelően ott lehetett velem, főként, hogy sürgősségi császármetszés lett a dologból a programozott helyett, és igencsak jól jött az erkölcsi támogatása.


Itt nincs általános igazság, az a jó megoldás, amely mindkét szülőt boldoggá teszi.

2011. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Oly válasza:
Ha kiemelték a babát kiadják a műtő ajtaján és a csecsemősök ott látják ell, amit apa végig nézhet, kamerázhat, kézbefoghatja, a nővérkék készitenek apás fotókat, és vissza viszik megmutatni anyának mielőtt megfürdetnék, adhatsz puszit neki még ott a műtő asztalon fekve, akár erről is készülhet kép, és az örzőbe szépen felöltöztetve megkapjátok.
2012. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!