Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babánál,2 éven belül,...

Második babánál,2 éven belül, sokkal nagyobb volt a hasad 14 hetesen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
igen!
2011. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen!!!
2011. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem:)

Nagyon sokáig nem látszott, hogy jön a tesó. Aki tudta mit kell keresni, az észrevette.

Félidősen volt akkora pocakom, mint más első babásnak 14hét körül.

2011. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen! Pont ma néztem,hogy első babámnál 28hetesen volt akkora a pocakom mint most 24hetesen! És sokkal hamarabb is látszott!
2011. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

7 hetes vagyok, 1 kilot fogytam, és vág a gatyám derékban, kényelmetlen


a férjem azt mondta nem látja, de már most érzem. ha eljutok a bébivel a 14. hetig, hat szerintem mar reg terhesgatyót fogok hordani

2011. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
rá 2,5 évre, de igen, sokkal. elsőnél 20 hetesen kezdett látszani, most 13 hetesen olyan vagyok, mint egy félidős....:)
2011. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsit hamarabb látszodott a második babával a hasam, de nem volt nagy. Végül nem volt nagyobb- sőt kisebb lett a hasama terhesség legvégére, mint az elsővel.

Most várom a harmadik babát, 10hetes vagyok.

5-6hetesen puffadtam sokat, és akkora hasam volt- meg is ijedtem, hogy úristen- nemááá, ez már terhespocak, ennyi idősen?? De ez elmult, fogytam 2kg-ot azóta és most semmi hasam sincs. Nem hányok, meg nem vagyok nagyon rosszul sem- nem tudom mitől fogytam. ??

Viszont esténként és éjszakánként iszonyat farkaséhség jön rám- de ilyenkor semmit sem eszem már- gyorsan lefekszem aludni. :)


Boldog babavárást!

2011. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!