Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Begyulladt a bölcsességfogamná...

Begyulladt a bölcsességfogamnál az inyem. Mivel tudnám csillapitani a fájdalmat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 10:37
 1/9 A kérdező kommentje:
24 hetes vagyok
2009. ápr. 3. 10:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj fogorvoshoz! Nekem is a terhesség alatt begyulladt és sajnos fel kellett nyitni, mert 2 nap alatt az egész arcom feldagadt tőle.
2009. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úristen! :-( Na most megijesztettél!! És valami gyógyszer,vagy öblögetö létezik?
2009. ápr. 3. 10:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem azt mondta a fogorvos, ha szükséges, akkor rubophent, vagy panadolt, esetleg algopyrint vehetek be. Szerintem menj el fogorvoshoz, biztosan többet tud segíteni:) Lehet, hogy antibiotikumra lenne szükséged.

Boldog Babavárást!

2009. ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem írt fel öblögetőt a fogorvos. Igaz, akkor nem voltam terhes,de szerintem azt lehet használnod most is. De a doki úgyis megmondja.
2009. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem akartalak megijeszteni, de tényleg jobb, ha megnézeted orvossal :))) Addig esetleg bekenheted Gingisol ecsetelővel. Ez fahéj és szegfűszeg alkoholos kivonata. A pocaklakónak ez a pici mennyiség nem fog ártani. A fájdalom ellen bevehetsz Algopirint, ha van otthon vagy Panadolt. Bocsi az ijedtségért!
2009. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyanigy vagyok mint te sajnos nekem is 1 hónapig jön és utána elmulik! Én mikor már nem birtam panadolt vettem be! De persze azt sem vittem túlzásba csak 1et vettem be belöle! De neked ha annyira fáj akkor szerintem menj el fogorvoshoz mert kicsit felvágják az inyedet hogy könnyebben kitudjon bujni a fogad!

Boldog babavárást!


33 hetes kismama

2009. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így jártam amikor terhes voltam! Begyulladt a bölcsesség fogamnál az ínyem! Én a gyógyszertárban érdeklődtem és a cserszömörcés öblögetőt kaptam, csak vigyázni kell nehogy lenyeld! Meg kamillával is öblögettem! De, ha mostanában lesz laborvizsgálatod, akkor szólj, hogy gyulladásod van! Nekem sem tudták mitől eltérőek az eredményeim, aztán megnyugodtak, hogy csak az ínyem miatt lett más!
2009. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is be volt gyulladva nem régen és én Corsodyl-t vettem + Paradontax fogkrémmel mostam fogat. Pár nap alatt helyre jöttem. Szerintem megér egy próbát.

Boldog babavárást! 34 hetes kismama

2009. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!