Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj gyulladás terhesség...

Méhszáj gyulladás terhesség során? 15 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés

A legutóbbi vizsgálat során volt rákszűrés, és most voltam uh-n, és azt mondta a nőgyógyászom, hogy van egy kis gyulladásom, emiatt 2 hónap múlva meg kell ismételni a szűrést, addig nincs teendő, mert semmi komoly... Volt valakinek ilyen? Kell emiatt aggódnom?

Egyébként most tudtam meg azt is, hogy kisfiam lesz :-)


2011. júl. 20. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Gratulálok a kisfiadhoz!

A vizsgálatot azért kell megismételni, mert gyulladás mellett nem lehet jó kenetet venni, nem tudják vizsgálni a kenetet. Gondolom kaptál valamit a gyulladásra.

Bár én úgy tudom, hogy csak az első vizsgálatok környékén szoktak rákszűrést csinálni, hogy utána ne piszkálják a méhszájat.

2011. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!