Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Édes, savanyú, kisfiú, kislány...

Édes, savanyú, kisfiú, kislány kívánósság bejött nálatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindkétszer sósat kívántam ellenkező nemü babáim lettek.
2011. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyik gyerekemnél sem tudtam megenni az édes dolgokat, mert mind a 4 terhességem alatt iszonyúan égette a gyomromat... szinte csak sós (nagyon sós!!!) ételeket ettem.. ennek ellenére 2 fiam és 2 lányom van :) És a gyomorégés ellenére csak 2 született nagy hajjal, igaz az övék különlegesen nagy volt :)

Az egész babona, erre nem szabad adni.

2011. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az első kettőnél nem kívántam semmit, el se hittem, hogy létezik a kívánósság, azt hittem, hogy kitalálják csak a kismamák. Lett egy fiam meg egy lányom. Most harmadjára eleinte mindenhez lilahagymát ettem hetekig naponta háromszor. Akkor hittem el a kívánósság sztorit. Viszont lányom lesz, pedig a lilahagyma minden csak nem édes.
2011. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem első baba lesz, főként sósat kívántam az elején. Kisfiú egyébként. Most így a vége felé meg az édesért vagyok oda :)
2011. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Savanyút és édeset is ettem a mostani terhességemnél sokat,és eszek is folyamatosan és fiam lesz! Első kisfiamnál nem kívántam semmit nagyon.
2011. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem egyik nap savanyú káposzta savanyú káposztával, másnap pedig jó 1 liter jégkrém. Aztán GDM-es lettem, 180 g CH-diéta, így a jégkrém kapásból ugrott (meg sok minden más is).

Egyébként a lényeg az, hogy EGÉSZSÉGES kislányom született.

Boldog Babavárást!

2011. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én édeset kívántam, mindenki azt mondat,hogy lány lesz.

Kisfiú!:)))


18 hkm

2011. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nálam bejött.Folyamat édeset ennék,meg gyümölcsöt még a cukorterhelés is nekem élmény volt:)Kislány lesz:)

25 hkm

2011. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
na jó, meggyőzetetk, semmit sem jelent :)
2011. júl. 22. 11:41
 10/15 anonim ***** válasza:

A terhesség első felében savanyút savanyúval ettem, most a végén a fagyi minden mennyiségben! Kisfiam lesz.


39 hkm

2011. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!