Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mensi várt idejében olyan...

A mensi várt idejében olyan tünetek mint a peteérés-fájdalom, nyálka, mellfeszülés-aztán semmi?

Figyelt kérdés

mellfeszülés megvan-égnek a mellbimbóim azóta is- fáj a hasam,de mensi sehol. ez a 43.napom,2 tesztem volt eddig negatív. lehetek mégis terhes? kedden megyek dokihoz,addig éljek úgy mintha az lennék,vagy biztos nem lehetek?


nem terveztünk babát,megszakítással szeretkezünk, ebben az időszakban pont együttvoltunk.


2011. júl. 22. 17:56
 1/7 A kérdező kommentje:

most olvasgattam a tünetekről,férjem épp a minap panaszolta h elhúzódom tőle,miért? erre én: valahogy most irritál az izzadságszag,lehellet.. pedig ő nem polatlan mégis ha nem épp fogmosás után akar megcsókolni,akkor a gyomrom kavarog..és az izzadás miatt is pedig sose voltam finnyás..


lehet h tényleg terhes vagyok? de akkor a teszt miért nem mutatta ki a 41.napon? vagy tényleg 29.napon volt PÉ-m? ami 8-a volt.. akkor még csak most ágyazódott be ha..


basszus én meg kávéztam,cigiztem,fogyibogyót szedtem..


jaj írjon már valaki!!! :(((

2011. júl. 22. 18:03
 2/7 A kérdező kommentje:
megittam egy capuccinot és úgy érzem mindjárt kijön... bár ez már valszeg az ideg..
2011. júl. 22. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány éves vagy?

Ne haragudj, hogy ezt mondom de a megszakításos módszer nem védekezés!

Lehetséges, hogy terhes vagy. Rokonomnak se mutatta ki a teszt és mégis az volt. Tudod létezik hibás negatív teszt. Majd az orvos meg fogja állapítani, az lesz a legbiztosabb.

2011. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szia! nem vagyok már tini,és nem is lenne baj a baba.. gyógyszereket sem,és az óvszert se bírom-túlérzékeny vagyok..
2011. júl. 22. 18:17
 5/7 A kérdező kommentje:
miért nem írtok? :(((
2011. júl. 22. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj akkor, csak ezt nem említetted, hogy sem a gyógyszert, sem az óvszert nem bírod.

Írj majd, hogy mi lett az eredmény, mármint az orvosnál. De a legfontosabb, hogy próbálj megnyugodni, ha nem gond a baba akkor nincs miért félned. Vigyázz magadra.

2011. júl. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Van olyan,hogy nem mutatja ki a teszt, csak később.Sógornőm már majdnem 6 hetes terhes volt, mire a 3.teszt kimutatta, nemsokára szülni fog. A mellbimbók fájnak, nekem nem égett, csak fájt, ha hozzáért vmi, a tünetek kicsit később kezdődnek, 5-6 héten, nekem mindig a kávéundor volt a jel, émelyegtem, szagérzékenység, a hasam úgy "görcsölgetett", mintha meg akarna jönni. Egyébként hasonló cipőben járunk, nálam is ezek vannak és negatív a teszt, bár én 8 hónapja szültem és szoptatok, úgyhogy az is bekavarhat. Mondjuk nekem volt vérzésem 1 hete, de a tünetek nem múltak el, reggelente akkorák a melleim, mintha most szültem volna, hát érdekes, én sem értem, mi ez, bár nekem a fiammal is volt vérzés az elején. Én az első két gyerkőcnél kb a 38 napon teszteltem már pozitívat. Szurkolok, ha babát szeretnétek!
2011. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!