Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A parommal Ausztriaban elünk...

A parommal Ausztriaban elünk es husvetra szeretnenk haza menni. Az ut 4 oras lenne! Nem lesz baja a babanak a hosszu auto uttol? 20. hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lesz baja ami neked jo jo neki is
2009. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nikcsi ***** válasza:
Szia! En 29 hetes voltam mikor Angliabol hazajottunk autoval es az egvilagon semmi bajom se lett. Mondjuk mi gyakran megalltunk pihenni. Szerintem ti is alljatok meg egy parszor, kinyujtoztatod magad, isztok egy italt es biztos nem lesz baj.
2009. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Semmi baja nem lesz, csupán arra ügyelj, hogy 1-1,5 óránként szállj ki az autóból egy kicsit megmozgatni magad.

Kellemes babavárást!

2009. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan hosszú út.Én a munkámból kifolyólag utaztam,a terhességem 32.hetéig.Hetente legalább 1x Bp.-Bécs,Bp.-Pozsony volt az úti cél,autóval,és általában egyedül mentem.A babám már 10 hós,és makk egészséges.Igaz,nekem semmi problémám nem volt a terhesség alatt.
2009. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!